Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Fundacja „Nasz Wybór” i Dom Ukraiński w Warszawie

Fundacja “Nasz Wybór” i Dom Ukraiński w Warszawie

Na stronie Fundacja “Nasz Wybór” / Фонд “Наш вибір”, prowadzącej Ukraiński Dom w Warszawie / Український дім у Варшаві istnieje możliwość “wsparcia wydarzenia kulturalnego”:

https://naszwybor.org.pl/wsparcie/

Kawiarnia Najchętniej przekazała przed chwilą drobną darowiznę na ten cel, na miarę obecnych możliwości – odpowiadając w granicach języka, którym potrafi i chce się posługiwać.

💙
💛
🤍
❤️

Poniżej fragment Uchwały w tej sprawie:”Prezes Zarządu Fundacji Kawiarni Najchętniej pragnie wyrazić solidarność ze wszystkimi Przyjaciółkami i Przyjaciółmi z Ukrainy, których miał przyjemność i zaszczyt spotkać na swojej drodze; a także ze wszystkimi Osobami – bez względu na pochodzenie lub narodowość – które nie uznają agresji za dopuszczalną formę stosunków międzyludzkich”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hello fellow English Speaker!

We are working on the complete site translation.
Meanwhile, you can access all the most essential information about us, our coffee and social work in the .pdf form!
All our staff speak English, so feel free to write us with your coffee-related dreams at: mlask[at]kawiarnianajchetniej.pl

Kawowe zakupy są tylko jednym ze sposobów wspierania działań Najchętniej. Jeśli Wasze słoiki i puszki już się nie domykają, młynek pragnie chwili oddechu, a na telefonie wisi siedem nieodebranych połączeń od kardiolożki lub kardiologa - możecie... po prostu przekazać nam darowiznę za pośrednictwem Zrzutka.pl :)

Skip to content