Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Nowy odcinek Newslettera!

Nowy odcinek Newslettera!

Rozmowa o Festiwalu Wizji w Wierzbicy

🎩 Newsletter Kawiarnia Najchętniej powraca już dziś o 20:00! ☕

Po krótkiej nieobecności, spowodowanej tym, co zazwyczaj: w wiosennych miesiącach działo się dużo wszystkiego, najczęściej jednocześnie.

W miesiącach letnich dzieje się tyle samo, ale nie mogłem odmówić sobie przyjemności rozmowy z Iwoną i Piotrem, twórczynią i twórcą Festiwal Wizji w Wierzbicy.

Wywiad jest o organizowaniu imprezy artystycznej i edukacyjnej, nie zawiera substancji słodzących ani sztucznych barwników. Dominujący wątek przeplata się jednak z prywatną historię moich Gości, subtelnie zahaczając o historię tzw. Wielką. To dlatego, że tematem przewodnim 10. edycji Festiwalu Wizji są “Iskrzenia czasu”.

Zapisać się na Newsletter można pod linkiem:

Można też kupić Kawę z Wizją, i dzięki temu zasilić budżet jubileuszowej edycji Festiwalu:

Do usłyszenia! 💝

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hello fellow English Speaker!

We are working on the complete site translation.
Meanwhile, you can access all the most essential information about us, our coffee and social work in the .pdf form!
All our staff speak English, so feel free to write us with your coffee-related dreams at: mlask[at]kawiarnianajchetniej.pl

Kawowe zakupy są tylko jednym ze sposobów wspierania działań Najchętniej. Jeśli Wasze słoiki i puszki już się nie domykają, młynek pragnie chwili oddechu, a na telefonie wisi siedem nieodebranych połączeń od kardiolożki lub kardiologa - możecie... po prostu przekazać nam darowiznę za pośrednictwem Zrzutka.pl :)

Skip to content