Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Działalnosć edukacyjna

Działalnosć edukacyjna

W jesiennych miesiącach poświęciliśmy większość naszych sił twórczych na stworzenie wyjątkowej oferty dydaktycznej, którą możecie obejrzeć tutaj, lub w ramce pod wpisem (zachęcamy do włączenia trybu pełnoekranowego).

Jednym z ważniejszych celów fundacji jest prowadzenie i wspieranie edukacji empatycznej, włączającej i nowoczesnej, z kulturalno – artystycznym zacięciem.

Dążymy do tego, żeby móc oferować stypendia artystyczne (na powstanie konkretnych dzieł sztuki), edukacyjne (dla osób potrzebujących i mających szczególnie silne pragnienie rozwoju), oraz dla szczególnie zaangażowanych osób pracujących w oświacie publicznej (które chciałyby zrobić ze swoimi uczniami coś wyjątkowego, co wymaga dodatkowych środków finansowych). Chcemy też móc dalej finansować nasze drobiazgi.

Dlatego oferujemy zarówno kawę (zajrzyj do naszego sklepu) jak i płatne szkolenia dla biznesu, instytucji i klientów indywidualnych.

Uczestnicy płatnych szkoleń otrzymają więc nie tylko wiedzę i trening umiejętności na najwyższym poziomie, i skosztują kawy specialty z różnych linii Najchętniej, ale przede wszystkim staną się Patronami i Patronkami sztuki, kultury, edukacji, dzięki którym będziemy mogli nie tylko godziwie wynagrodzić nasze Trenerki i Trenerów, ale też finansować nieprzynoszące dochodów projekty dydaktyczne i artystyczne, stypendia i drobiazgi – a wszystko to w normalnej, rynkowej cenie szkolenia.

Jesteśmy również otwarci na różne możliwości współpracy przy projektach dydaktycznych odpowiadających naszym wartościom!

Zamów szkolenie lub napisz do nas z propozycją współpracy na mail: mlask (małpa) kawiarnianajchetniej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hello fellow English Speaker!

We are working on the complete site translation.
Meanwhile, you can access all the most essential information about us, our coffee and social work in the .pdf form!
All our staff speak English, so feel free to write us with your coffee-related dreams at: mlask[at]kawiarnianajchetniej.pl

Kawowe zakupy są tylko jednym ze sposobów wspierania działań Najchętniej. Jeśli Wasze słoiki i puszki już się nie domykają, młynek pragnie chwili oddechu, a na telefonie wisi siedem nieodebranych połączeń od kardiolożki lub kardiologa - możecie... po prostu przekazać nam darowiznę za pośrednictwem Zrzutka.pl :)

Skip to content